Nasıl Sipariş Verebilirim

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM

 

İssahome , satış öncesi ve satış sonrası daha iyi hizmet vermek amacıyla sizlerden üyelik bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı bekler. Her geçen gün artan ürün portföyü ile sizlere daha çok İnegöl Mobilya Modelleri ile hizmet vermeyi hedefleyen firmamız, sizlere üç türlü sipariş şekli sunmaktadır. 

 

Whatsapp ile Hızlı Sipariş

Merhaba sipariş vermek istiyorum. tıkla hemen iletişime geç ve sipariş ver.

 

 

İnternet Üzerinden Sipariş Verme

Üye girişi yaptıktan sonra, satın almak istediğiniz ürünlerini sepetinize ekleyiniz. Ardından sipariş esnasında ürünlerde talep ettiğiniz değişiklikler varsa "Sipariş Notu" bölümünde bildiriniz. Siparişiniz verildikten sonra, Satış temsilcilerimiz tarafından teyit amaçlı tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Teyit işlemi gerçekleştikten sonrada sipariş süreci başlamış olacaktır. 

 

 

Telefon ile Sipariş Verme

İssahome müşterilerinin en çok tercih edilen sipariş seçeneği telefon ile sipariş vermedir. Mobilya ürünlerinde siparişlerin detaylıca yazılması gerekmektedir. Herhangi bir bilgi yanlışlığında ürün kargo ve taşıma ücretleri ve zamanı fazla olduğundan, sorun teşkil etmektedir. Bundan dolayı sipariş vermek istediğiniz ürünleri, eğer varsa değişim taleplerinizle(ayak rengi, kumaş rengi ve çeşidi, takıma eklenecek modül vs.) birlikte detaylıca not ediniz. Daha sonra,  0552 064 64 06  nolu cep numaramızdan bize ulaşarak, sipariş temsilcimiz ile birlikte siparişinizi tamamlayınız. 

 

 

Mağazadan Sipariş Verme

www.issahome.com.tr'den beğendiğiniz ürünleri satış ofisimiz gelip de sipariş verebilirsiniz. İletişim sayfamızdan açık adres bilgilerimize ulaşabilirsiniz. 0552 064 64 06  whatsapp yoluyla konum isteyebilirsiniz. Siparişlerinizi ofisimizde, satış temsilcimiz ile birlikte oluşturabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı
powered by ShopPHP | v4