Teslimat Şekilleri

TESLİMAT VE KURULUM/MONTAJ ŞEKİLLERİ

 

Teslimat Şekilleri

  • issahome.com’da satışa sunulan ürünleri, Türkiye’nin her yerinden sipariş verilebilirsiniz.

 

  • Adana, Adıyaman, Ağrı , Ardahan, Artvin, Bayburt, Bartın, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Erzincan, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Hakkari, Iğdır, Kahramanmaraş, Kars, Kırıkkale, Kayseri, Mersin, Malatya, Mardin, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tokat, Trabzon, Tunceli, Van, Yozgat,  illerine ek nakliye bedeli çıkmaktadır. Bu iller hariç bütün illere ÜCRETSİZ olarak teslimat yapılmaktadır.

 

  • Teslimatlar, İnegöl’de sadece mobilya nakliyesi yapan nakliye firmaları aracılığıyla, mobilya taşımasına uygun araç ve ekiplerle yapılmaktadır.

 

Kurulum/Montaj Şekilleri

Kurulum/Montaj hizmeti gerektiren ürünler için çalışma şeklimiz şu şekildedir; issahome.com.tr teslimatı yapılan ürünlerin kurulum/montaj gerektiren ürünlerin, kurlumlarını il merkezleri için ücretsiz olarak yapmaktadır. Kurulum/Montaj hizmeti, bazı ilçe merkezlerinde de ücretsiz olarak yapılabilmektedir. 3. kattan sonra kat farkı çıkmaktadır ya takım başı cüzi ücret şeklinde yada yük asansörü tutulmaktadır ödemesi müşteriye aittir. Karşılaşılan nakliye ve ulaşım problemlerinden  dolayı bazı ilçe merkezlerine ek ücret ile teslimat ve montaj ücretli olarak yapılmaktadır. Sipariş verirken satış temsilcimizden bu konu hakkında bilgi isteyiniz. 

Ödeme Seçenekleri

  • Kapıda ödeme seçeneği en çok tercih edilen ödeme metodudur. Kapıda ödeme seçeneği şu şekilde gerçekleşmektedir; sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin tutarının %50'sini banka hesaplarımıza kapora olarak yatırıyorsunuz, geri kalan %50'lik kısımıda ürünler size teslim olduktan ve her hangi bir eksik olmadığına kanaat etikten sonra gelen ekiplerimize elden teslim ediyorsunuz, her zaman kendi ekiplerimiz gelemeyebiliyor böyle durumlarda ürün yola çıkmadan önce kalan ödemeyi banka hesaplarımıza yapıyorsunuz.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4